Hodžić započeo, Čakarun završio preokret

Do isteka 39 minuta su košarkaši MZT kontrolisali utakmicu i rezultat u Kopru, 1.19 minuta pre kraja stali na prag pobede u derbiju 3. kola ABA 2 lige. Ali, bek domaćina Alen Hodžić ih je za 44 sekunde, sa osam vezanih poena, od čega dve trojke, gurnuo u produžetak, da bi ih na početku dodatnih pet minuta Marijan Čakarun poslao u poraz – 91:84.

PRIMORSKA – MZT SKOPLJE 91:84 (18:22, 18:19, 25:14, 16:22, 14:7)

PRIMORSKA: Ferme, heris 18 (5sk), Čakarun 27 (11sk, 3as), Kosi, Zupan, Marinković 6 (4sk), Hodžić 14 (6sk), Jagodić-Kuridća 14 (13sk, 2as), Vujasinović 4, Šiško 6 (5sk, 6as), Glas, Vončina 2.

MZT SKOPLJE: Medford 19 (5as), Sokolov, magdevski, Simonovski, Vudard 20 (4sk), Ivanov 15 (8sk), Stojanovski 6, Mamuzik, Bojić 13 (6sk), Mladenovski 11, Maslinko, Todorovski.