RASPORED UTAKMICA – ČETVRTI “PROZOR” KVALIFIKACIJA ZA SVETSKI KUP 2019

EVROPA

GRUPA I

Prvo kolo: Ukrajina – Španija 76:65, Letonija – Slovenija 85:74, Turska – Crna Gora 79:69.

Drugo kolo: Španija – Letonija 85:82, Slovenija – Turska 77:86, Crna Gora – Ukrajina 90:84.

1. ŠPANIJA 8 7 1 647:589 15

2. TURSKA 8 6 2 602:535 14

3. LETONIJA 8 5 3 644:612 13

4. CRNA GORA 8 4 4 613:606 12

5. UKRAJINA 8 4 4 600:60512

6. SLOVENIJA 8 2 6 635:663 10

GRUPA J

Prvo kolo: Holandija – Mađarska 59:74, Italija – Poljska 101:82, Hrvatska – Litvanija 83:84.

Drugo kolo: Mađarska – Italija 63:69, Litvanija – Holandija 95:93 (75:75), Poljska – Hrvatska 79:74.

1. LITVANIJA 8 8 0 691:528 16

2. ITALIJA 8 6 2 644:550 14

3. POLjSKA 8 4 4 597:585 12

4. MAĐARSKA 8 4 4 551:549 12

5. HOLANDIJA 8 3 5 586:585 11

6. HRVATSKA 8 3 5 588:582 11

GRUPA K

Prvo kolo: Bugarska – Francuska 74:68, Češka – Rusija 80:78, Finska – BiH 85:81.

Drugo kolo: Rusija – Bugarska 77:73, Francuska – Finska 83:67, BiH – Češka 80:85.

1. FRANCUSKA 8 7 1 630:518 15

2. ČEŠKA 8 7 1 629:583 15

3. RUSIJA 8 4 4 613:581 12

4. FINSKA 8 4 4 605:613 12

5. BUGARSKA 8 3 5 613:621 11

6. BiH 8 2 6 561:651 10

GRUPA L

Prvo kolo: Estonija – Nemačka 43:86, Izrael – Gruzija 80:85, Grčka – Srbija 70:63.

Drugo kolo: Nemačka – Izrael 112:98 (92:92), Gruzija – Grčka 85:86, Srbija – Estonija 91:65.

1. NEMAČKA 8 8 0 706:555 16

2. GRČKA 8 8 0 669:580 16

3. SRBIJA 8 5 3 668:584 13

4. GRUZIJA 8 3 5 630:661 11

5. IZRAEL 8 3 5 616:655 11

6. ESTONIJA 8 2 6 523:636 10

Treće kolo (30. novembar): Grčka – Nemačka, Izrael – Srbija, Estonija – Gruzija.

Četvrto kolo (3. decembar): Nemačka – Estonija, Srbija – Grčka, Gruzija – Izrael.

Peto kolo (21. februar): Izrael – Nemačka, Estonija – Srbija, Grčka – Gruzija.

Šesto kolo (24. februar): Nemačka – Grčka, Srbija – Izrael, Gruzija – Estonija.

AZIJA I OKEANIJA

GRUPA E

Prvo kolo: Sirija – Novi Zeland 66:107, Jordan – Južna Koreja 75:86, Liban – Kina 92:88.

Drugo kolo: Novi Zeland – Liban 63:60, Južna Koreja – Sirija 103:66, Kina – Jordan 88:79.

POREDAK: Novi Zeland 7-1, Liban 6-2, Južna Koreja 6-2, Jordan 5-3, Kina 4-4, Sirija 2-6.

GRUPA F

Prvo kolo: Iran – Filipini 81:73, Kazahstan – Japan 70:85, Katar – Australija 43:95.

Drugo kolo: Japan – Iran 70:56, Australija – Kazahstan 94:41, Filipini – Katar 92:81.

POREDAK: Australija 7-1, Iran 6-2, Filipini 5-3, Japan 4-4, Kazahstan 3-5, Katar 2-6.

AFRIKA

GRUPA E

Prvo kolo: Angola – Kamerun 83:76, Maroko – Tunis 50:65, Egipat – Čad 99:83.

Drugo kolo: Kamerun – Maroko 84:74 , Tunis – Egipat 69:47, Čad – Angola 33:75.

Treće kolo: Čad – Maroko 69:63, Tunis – Angola 84:64, Kamerun – Egipat 58:62.

POREDAK: Tunis 9-0, Angola 7-3,Egipat 5-4, Kamerun 5-4, Čad 3-6, Maroko 3-6.

GRUPA F

Prvo kolo: Centralnoafrička Republika – Mali 65:66, Senegal – Ruanda 94:89, Obala Slonovače – Nigerija 73:84.

Drugo kolo: Mali – Senegal 71:82, Ruanda – Obala Slonovače 53:71, Nigerija – Centralnoafrička Republika 114:69.

Treće kolo: Mali – Obala Slonovače 59:69, Ruanda – Centralnoafrička Republika 61:68, Nigerija – Senegal 89:61.

POREDAK: Nigerija 9-0, Senegal 7-2, CAR 4-5, Obala Slonovače 4-5, Ruanda 3-6, Mali 3-6.

AMERIKA

GRUPA E

Prvo kolo: Portoriko – Panama 82:73, Meksiko – Argentina 74:78, SAD – Urugvaj 114:57.

Drugo kolo: Urugvaj – Meksiko 63:60, Argentina – Portoriko 106:84, Panama – Sad 48:78.

POREDAK: SAD 7-1, Argentina 7-1, Portoriko 5-3, Urugvaj 5-3, Meksiko 3-5, Panama 3-5.

GRUPA F

Prvo kolo: Venecuela – Devičanska ostrva 87:73, Kanada – Brazil 85:77, Dominikanska Republika – Čile 71:46.

Drugo kolo: Venecuela – Dominikaska Republika 79:78. Brazil – Devičanska Ostrva 20:0, Čile – Kanada 61:84.

POREDAK: Kanada 7-1, Venecuela 7-1, Brazil 6-2, Dominikanska Republika 5-3, Devičanska Ostrva 2-6, Čile 1-7.