Učinak klubova ABA lige u pripremnom periodu

BUDUĆNOST

Beikong – Budućnost 75:104

Oldenburg – Budućnost 99:93

Mega Bemax – Budućnost 95:99

Beikong – Budućnost 66:110

Budućnost – Nižnji Novgorod 84:80

Budućnost – Sakarija 81:69

Brindizi – Budućnost 87:79

Budućnost – Igokea 90:86

CRVENA ZVEZDA

Crvena zvezda – Merlins 100:54

Crvena zvezda – Dinamik 100:63

Crvena zvezda – AEK 94:63

Crvena zvezda – Antvrepen 83:77

Crvena zvezda – Nižnji Novgorod 88:77

CEDEVITA

Cedevita – Terme Olimia 105:49

Cedevita – Telekom Bon 89:66

Cedevita – Hermes Analitika 49:52*

Cedevita – Kormend 87:59

Cedevita – Igokea 79:63

Cedevita – Split 82:88

Cedevita – Šibenik 108:66

Cibona – Cedevita 67:94

* igrane su samo tri četvrtine

MORNAR

Šalon – Mornar  104:78

Asvel – Mornar 88:68

Burž – Mornar 115:86

Mornar – Brindizi 76:94

Sigal Priština – Mornar 89:93

Mornar – Sigal Priština 100:75

Mornar – Novosibirsk 84:81

FMP – Mornar 79:58

FMP – Mornar 82:86

Mornar – Partizan 77:91

PARTIZAN

Partizan – Oldenburg 93:95

Partizan – Kluž 68:75

Baskonija – Partizan 91:54

Saragosa – Partizan 87:81 

Tenerife – Partizan 103:65

Partizan – Angola 90:75

Barselona – Partizan 101:64

Mornar – Partizan 77:91

ZADAR

Zadar – Split 97:69

Split – Zadar 81:87

Zadar – Diadora 93:56

Šole – Zadar 82:80

Zadar – Strazbur 95:106

OLIMPIJA

Olimpija – Miteldojčer 66:67

Olimpija – Nižnji Novgorod 62:79

Cibona – Olimpija 58:82

Ekselzior Brisel – Olimpija 81:80

Ostende – Olimpija 72:77

Bešiktaš – Olimpija 79:81

Trst – Olimpija 89:72

FMP

FMP – Merlins 95:78

FMP – Beikong 88:76

FMP – Temišvar 86:81

FMP – Vojvodina 96:70

FMP – Nižnji Novgorod 69:75

FMP – Antverpen 77:83

FMP – Mornar 79:58

FMP – Mornar 82:86

MEGA BEMAX

Mega Bemax – Katar 106:60

San Lorenco – Mega Bemax 85:83

Kentaki – Mega Bemax 100:64

Mičigen – Mega Bemax 73:81

Estudijantes – Mega Bemax 75:67

Mega Bemax – Budućnost 95:99

Mega Bemax – AEK 97:104

Beikong – Mega Bemax 92:106

Mega Bemax – Dinamik 44:76

IGOKEA

Dinamik – Igokea 83:75

Solnok – Igokea 74:81

Igokea – Borac Čačak 93:88

Igokea – Sloboda Užice 96:78

Mladost Mrkonjić Grad – Igokea 69:84

Cedevita – Igokea 79:63

Igokea – Split 92:64

Oradea – Igokea 66:96

Oradea – Igokea 60:83

Budućnost – Igokea 90:86

CIBONA

Cibona – Bosko 101:74

Cibona – Gorica 83:50

Cibona – Olimpija 58:82

Cibona – Bešiktaš 58:70

Cibona – Primorska 85:84

Dubrava – Cibona 61:136

Cibona – Cedevita 67:94

KRKA

Krka – Miteldojčer 85:87   

Krka – CSU Sibiu 75:62

Krka – Zlatibor 62:68

Borac – Krka 84:70 

Krka – Sloboda Užice 77:78