Vršac pao u prvoj, a Dinamik u trećoj četvrtini

Dva gostovanja srpskim timova u ABA 2 ligi i oba poraza, Dinamika od Primorske (82:67) i Vršca od Lovćena (81:66).

Dorćolci su dobro odigrali prvo poluvreme protiv lidera, ali su onda naglo pali u trećoj četvrtini kada je domaćin i stekao kapitalnu prednost. Vrščani pak nisu bili toliko dobri u prvih 20 minuta, ali su Cetinjani kao i Koprani glavni deo posla odradili u trećoj deonici

Lovćen – Vršac 81:66 (27:19, 18:16, 23:15, 13:16)

Lovćen: Pilčević 7, Bogdanović, Vrbica 5, Parača, Lopičić 12, Lelić 15, Božović, Popović 15, Đikanović 2, 6sk, 6as, Ivelja 3, Hajduković 3.

Vršac: Ćirković 5, Munićaba 6, Kapetanović 6, Mitrović 6, Radivojević 5, Brkić 11 (8sk), Jovanović 9, Simović 2, Ognjenović 3, Silađi 13 (10sk).

Primorska – Dinamik 82:67 (24:24, 14:15, 29:15, 15:13)

Primorska: Ferme, heris 11, Čakarun 11 (10sk, 4as), Kosi, Zupan, Marinković 9 (6sk), Hodžić 6, Jagodić Kuridža 14, Vujasinović Šiško 21 (7as), Glas, Vončina 10.

Dinamik: Beslać 8, Janković, Vulikić 12, Kutlešić 8, Đerić 6, Glišić 11 (7sk), Rakićević 18, Ostojić 4, Slijepčević, Savković.