Adam Hanga je izneo očekivanja pred utakmicu 25. kola Evrolige u kojoj se sastaju Crvena zvezda i Barcelona.
Mađarski košarkaš je istakao kako se nada novoj pobedi svog tima, iako Barceloni bez sumnje pripada uloga favorita.
,,Nadam se da hoćemo, to je naš plan, još jedna dupla nedelja, igramo protiv još jednog španskog tima, stil igre im je manje-više isti. Igramo protiv tima koji je u vrhu Evrolige na tabeli, imaju sjajnu sezonu, iako je mnogo ljudi sumnjalo u njih posle smene trenera. Za sada imaju odličnu sezonu, biće ovo veoma težak izazov” – rekao je Adam Hanga, pa dodao:
,,Imali smo priliku da se odmorimo, imali smo jedan dan više, a oni su igrali juče, danas treba da treniraju. To bi trebalo da bude naša prednost.”
Utakmica između Crvene zvezde i Barcelone na programu je u petak sa početkom od 20 časova.


