Danilo Anđušić bek Partizana govorio posle treće utakmice finalne serije ABA lige, koju je njegov tim izgubio na gostujućem terenu.
Crno beli nisu iskoristili prvu meč loptu. Zvezda je slavila pobedu 91:78 i smanjila na 2:1 u finalnoj seriji. Anđušić je meč završio sa devet poena.
“Nedostajala nam je energija koju smo imali u prve dve utakmice. Nismo bili na nivou kao tada, u odbrani nismo imali dobar ritam. Sitni detalji su odlučili zašto smo izgubili. Sledeća je opet ovde, bićemo spremni i siguran da ćemo pružiti partiju kao iz prve dve utakmice” – rekao je Anđušić novinarima.
Argentinac je prokomentarisao treću utakmicu, te je naveo šta njegov tim mora uraditi u narednom susretu.https://t.co/oqO9IGKi2D
— Basketball Sphere (@BSphere7) June 18, 2023
Smatra da su faulovi umnogome uticali na ishod meča.
“Moramo da izađemo agresivnije i dosta glupih faulova smo pravili. Većina igrača je bila prepuna faulova i to je uticalo da izgubimo agresivnost u odbrani. To su detalji koji su uticali na konačan rezultat”.
Pre meča crno beli su gađani sa tribina i morali su da napuste parket.
“Nisu nas poremetili, jer to nije nešto što nas je iznenadilo. Trudimo se da obraćamo pažnju na teren i da ne obraćamo pažnju na to” – zaključio je Anđušić.
Četvrti meč na programu je u utorak sa početkom u 19 časova.




