Arijan Lakić, prvotimac Partizana, govorio je za “Sport klub” pred poslednje kolo Evrolige i okršaja sa Baskonijom.
Arijan Lakić voli da se dokazuje u Evropi, s toga mu je izuzetno žao što se Partizanov put ovde završava.
“Uživanje je igrati Evroligu i sve ovo raditi. S jedne strane mi je mnogo žao što se sezona završava, ali svakako moramo da damo sve od sebe na sutrašnjoj utakmici.” – počeo je srpski košarkaš.
Nastavio je u istom dahu…
“Mislim da treba da završimo sezonu pobedom, da damo sve od sebe, pred našim navijačima pogotovo, da pokažemo da smo gladni za nastavak.”
Maksimalan fokus ekipe mora biti na Baskoniji, što je naglasio i trener Joan Penarroya, pa tek posle toga može da se razmišlja o ABA ligi i večitom derbiju sa Crvenom zvezdom.
“Moramo ovo sutra da odradimo kako treba. Da ih pre svega usporimo jer igraju jako brzo, sigurno su i oni željni pobede čim imaju osam trijumfa zaredom. Želimo da im pokažemo da imamo ono što je potrebno da prekinemo taj niz.” – zaključio je Arijan Lakić.
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.





