Trener Mege, Marko Barać, prokomentarisao je poraz svog tima u Skoplju od ekipe MZT-a.
Perspektivni stručnjak kaže kako njegova ekipa nije bila na dovoljno visokom nivou kako bi se slavilo na strani u ABA ligi.
,,Čestitam domaćinu na pobedi. Nismo bili dovoljno dobri da bi se dobila utakmica na gostovanju u ABA ligi. Kada šutirate 3/25 za tri, promašite slobodna bacanja u važnim momentima, nemate onda šta da tražite. Nismo do kraja ispoštovali stvari oko kojih smo se dogovarali u pripremi utakmice,” rekao je Barać, pa dodao:
,,Negde sam u pripremi znao šta nas čeka, imao je MZT imperativ da dobije, pritisak su izneli na pravi način i zasluženo dobili. Na nama je da se vratimo u salu, uradimo analizu i nastavimo da radimo bolje nego što smo to radili ove nedelje.”
Mega u narednom kolu dočekuje ekipu Borca iz Čačka, dok MZT gostuje Igokei.
Obe ekipe posle osam odigranih kola imaju učinak od dve pobede i šest poraza.
Makedonski klub zauzima 10. poziciju na tabeli ABA lige, dok je Mega na 11. mestu.
Jedina lošija ekipa ove sezone od pomenute dve je Borac iz Čačka.
Izabranici Marka Marinovića su tek u osmom kolu stigali do prvog trijumfa u sezoni pobedivši Mornar u hali kraj Morave.

