Krilni centar Crvene zvezde Ben Bentil prokomentarisao je tuču između košarkaša Real Madrida i Partizana u Evroligi.
Bentil je nakon pobede crveno-belih nad Zadrom govorio o pomenutoj situaciji i istakao da je to sve “deo igre”.
,,Da se nama desilo, siguran sam da bismo saigrači i ja uradili isto. Momci su preuzeli odgovornost, izvinili su se. To je sve u trenutku i žaru borbe. Nikoga ne treba kriviti, sve je to deo strasti prema igri“, jasan je bio Bentil.
Igrač iz Gane propustio je nekoliko utakmica zbog povrede, ali je protiv Zadrana odigrao 23 minuta i upisao četiri poena.
,,Dobra utakmica. Odradili smo posao, uzeli pobedu i iskoristili prednost domaćeg terena. Osećam se dobro, sjajno je što sam se vratio. bio sam uzbuđen, kao i saigrači. Bio sam umoran, ali dobar je osećaj vratiti se i pobediti”, naveo je krilni centar.
Druga utakmica četvrtfinala play-offa ABA lige između Zadra i Crvene zvezde, na programu je u ponedeljak od 18 časova. U polufinale prolazi ekipa koja dođe do dva trijumfa.




