Košarkaši Crvene zvezde savladali su Megu u finalu Kupa Radivoja Koraća, rezultatom 96:79. Nakon meča govorio je Facundo Campazzo.
Zvezdin Argentinac posle prvog osvojenog trofeja u klubu sa Malog Kalemegdana je izjavio:
“”Ovo je prvi trofej za nas. Želeli smo ga jako. Uvek je lepo osvojiti trofej i ovo je sjajna motivacija za nas za nastavak sezone. Navijači su bili naš šesti igrač, pevali su svih 40 minuta. Mi smo tiim.”
Campazzo se dotakao narednog protivnika Zvezde, kao i derbija u polufinalu:
”Uživaćemo u ovome ali mislimo o Albi. Nadam se da ćemo pobediti narednu utakmicu. Protiv Partizana sam se osećao super. Dao sam sve od sebe. Bilo je emotivno, puno strasti, navijači su bili ludi ali na kraju smo pobedili” – zaključio je Campazzo.
Zvezda će naredni meč igrati u Evriligi, gde će dočekati Albu.

