Crno-beli realni: Previše grešaka

Posle poraza u Viljnusu, niko od crno-belih nije želeo da traži opravdanja, niti je ko pomenuo da je Partizan bio dosta oslabljen. Razlog poraza su tražili u sebi i svojim grešakama.

Nјih je – baš kao što je rekao Vanja Marinković – posebno u prvom poluvremenu bilo previše.

Lijetuvos ritas je iskoristio naše greške u prvom poluvremenu i otišao na deset razlike. Mada, u prvom periodu smo igrali dobro, kasnije je i deo trećeg bio sasvim u redu. U tim trenucima smo imali i taj ekstra pas, to bi trebalo da radimo do kraja sezone – rekao je Marinković posle poraza u Viljnusu.

Marko Čakarević, krilo crno-belih, je ponovio nešto slično.

Igrali smo dobro prvih 10-15 minuta. Posle toga smo dozvolili Lijetuvos ritasu da preuzme kontrolu nad utakmicom. Imali smo dosta izgubljenih lopti, dozvolili smo im dosta skokova i lakih poena. Posle tog 15. minuta, kada je Lijetuvos preuzeo inicijativu, mi više praktično nismo ni imali šanse da se vratimo.