Vlada Đurović zna šta nedostaje ovosezonskom Partizanu.
Novo gostovanje u Evroligi i novo razočarenje za sve navijače Partizana. Crno – beli su poraženi u Valenciji u utakmici koja je mogla mnogo da donese. Nezadovoljstva je sve više, a jedan od onih koji smatra da zna šta fali beogradskom timu je Vlada Đurović. On se u intervjuu za grčki Sport24 dotakao aktuelnog sastava, kao i Željka Obradovića, sa kojim ima odličan odnos.
“Mi smo dobri prijatelji, Željko i ja. Čak sam ga na kratko i trenirao. Za mene on je najbolji u Evropi. Kada kreneš samo da brojiš do devet pa se umoriš, a on je osvojio devet titula prvaka Evrope. To je neverovatno. Što se Partizana tiče, ekipa nema hemiju. Mislim da su napravljeni neki pogrešni potezi. Mogli su neke bolje igrače da dovedu. Partizan nema nikoga kao što je na primer bio Galis da znaš da će uzeti poslednji šut na utakmici i da će pogoditi. Fali neko kao što je Bodiroga, Danilović, Đorđević, Kićanović.”
Deluje da s druge strane Crvena zvezda takvog igrača ima u vidu Nemanje Nedovića.
“Pored Nedovića, Zvezda ima i Campazza, ali i Vildozu koji je takođe kvalitetan i može da preuzme odgovornost. Rekao sam bio sve ovo Obradoviću pre nekoliko dana, a on mene može da pozove kada god hoće i u tri ujutru, ovek sam dostupan za njega“, rekao je Đurović.




