Košarkaši Oklahome zabeležili su veliku pobedu protiv Dallasa, a odgovornost za poraz na sebe je preuzeo slovenački košarkaš, Luka Dončić.
Superstar Mavericksa je meč završio sa 31 poenom, 16 skokova i 10 asistencija. Na žalost navijača kluba iz Teksasa, ni tripl-dabl koji je Dončić ostvario nije bio dovoljan da Dallas dođe do pobede.
Na konferenciji za novinare, Luka je sebe okrivio za poraz:
,,Do mene je. Nisam vodio tim. Nisam pogađao šuteve. Nisam radio ono što sam morao kako bismo došli do pobede,” kratko je prokomentarisao Dončić, koji je trojke šutirao – 0/6.




