Trener Crvene zvezde Duško Ivanović govorio je pred narednu utakmicu njegovog tima, kada je u pitanju Evroliga i četvrto kolo.
Ivanović je istakao da crveno-beli ne smeju da se osvrću na nedavni poraz od Monaca na svom terenu, već da budu maksimalno fokusirani na Virtus, njihov naredni okršaj.
,,Nema vremena da se gleda unazad, da se plaće, ni kad se pobedi, ni kad se izgubi. Igramo protiv ekipe koja igra izuzetno agresivno, odlično u tranziciji. Ima izvanredne pojedince. Tornike Shengelia, koji može da igra na niskom postu i šutira i kreira, Ognjen Dobrić koji igra izvanredno… Gledao sam sve njihove utakmice ove sezone. Izgubili su od Zalgirisa, ali su vodili skoro 20 razlike. To je ekipa koja igra na mahove, na ukradene lopte, na lagane poene. Moramo da imamo strpljenja, da nema izgubljenih lopti”, rekao je Ivanović.
Dotakao se crnogorski stručnjak i povređenog Branka Lazića, kao i statusa Yaga dos Santosa, koji nije bio u timu protiv Kneževa.
,,Nadam se da će Lazić igrati. Nedelju dana nije igrao. Yago je u dobroj formi, biće u ekipi. Ako neko veruje u njega, to sam ja”, poručio je Duško Ivanović.
Duel između Crvene zvezde i Virtusa na programu je u petak od 20.30 časova u Bolonji.


