Ettore Messina je najavio utakmicu četvrtog kola Evrolige u kojoj Milano gostuje Real Madridu (Wizink centar).
Italijanski stručnjak ne sumnja kako je pred njegovim izabranicima težak zadatak u prestonici Španije.
,,Odigrali smo nedavno tešku utakmicu, gde smo izgubili dosta energije. Najvažnije je da se dobro oporavimo, kako bismo odigrali što bolje u Madridu. Što se tiče Reala, oni igraju vrlo dobro, a krasi ih samopouzdanje, karakteristično z aktulnog šampiona. Protok lopte će biti ključan kako bismo pogađali šuteve u dobrim procentima i zaustavili njihovu tranziciju, koja može biti ubitačna” – izjavio je Ettore Messina.
Utakmica između Real Madrida i Milana na programu je o 20.45 časova u Wizink centru (Madrid).
“Kraljevski klub” je trenutno jedan od tri neporažena u Evroligi (tu su još Bacelona i Valencija), dok je Milano osmi na tabeli sa skorom 1-1.
Podsećamo, “Manekeni” imaju utakmicu manje u odnosu na protivnika iz razloga što je duel sa Maccabi Tel Avivom odložen zbog celokupne situacije u Izraelu.




