U 21. kolu Evrolige, Partizan je savladao Crvenu zvezdu sa 79:78. Jedan od junaka crno-belih, bio je Dante Exum.
Australijanac je odigrao sjajan meč, te je slobodnim bacanjima potvrdio trijumf svoje ekipe. Nakon utakmice, Exum je rekao:
”Ispustili smo prednost ali šta je tu je. Teško je doći i pobediti ovde. Njihovi navijači su ludi i za nas je velika stvar što smo došli do pobede. Ogroman korak napred. Znali smo da nas čeka velika borba, da će biti uspona i padova tokom utakmice.
Ovde ne možete ništa čuti od buke i najbitnije je bilo da se držimo zajedno. Kad god smo bili u prilici, govorili smo jedni drugima idemo, dobićemo ovo. Sve je krenulo od toga da smo došli da pobedimo.” – rekao je Exum
Parrtizan u narednom kolu igra protiv Asvela.




