Partizan je regularni deo sezone u Evroligi završio pobedom protiv Panathinaikosa. Jedan od najboljih igrača u redovima crno-belih bio je Dante Exum.
Australijski plejmejker je utakmicu završio sa 18 poena, uz jedno spektakularno kucanje. Iako su crno-beli gubili 20:38 u jednom trenutku utakmice, nisu se prestajali boriti.
“Ponekad su utakmice takve, morate izvući sve što imate. Ponosan sam na ekipu. Pobedili smo 20 mečeva ove sezone, to je neverovatno ostvarenje i drago mi je da smo zaključili sve pred našim navijačima. Pronašli smo dodatnu motivaciju u drugom poluvremenu, a navijači su dali potrebnu energiju.” – rekao je Exum i potom dao kratak komentar o predstojećoj seriji protiv Real Madrida:
“Radujem se tome. Biće sjajna serija i ne mogu dočekati da započne.”
Svoje takmičenje u Evroligi, Partizan će nastaviti u prvoj sedmici maja kada počinje četvrtinalna serija protiv Real Madrida.

