Filip Barna, prvotimac FMP-a, govorio je posle utakmice protiv Partizana u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.
Filip Barna je pokušao da sa svojim timom nadigra favorizovanog suparnika i napravi ne baš malo iznenađenje. U tome ipak nije uspeo, iako je imao dvocifreni plus i napad za pobedu. Konkretno on nije bio precizan.
,,Drugi put u sezoni gubimo posle produžetka od Partizana. Nismo iskoristili šanse, oni jesu. A imali smo ih… Na kraju su pogodili šuteve”, istakao je reprezentativac Srbije.
Nastavio je u istom tonu…
,,To je bilo nešto između nas. Bilo je malo vremena, odlučilo se da uzmem loptu, promašio sam. Ušlo se u produžetke i to je to. Ponosni smo sigurno, pokazali smo čvrstinu. O tome govori da su njihovi stranci igrali preko 35 minuta. Sigurno smo im otežali i sa te strane sam ponosan. Sa druge nisam, jer smo drugi put izgubili na ovakav način. To je život, košarka, dešava se. BIli su to neki ofanzivni skokovi na kraju, što je kod zone najveća rana, sa kojom smo rizikovali”, zaključio je Filip Barna.
Ovaj četvrtfinalni par ukršta se u polufinalu sa Megom, koja je ranije bila bolja od OKK Beograda.
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.





