Gordon Herbert, trener Bayerna, govorio je posle utakmice protiv Partizana u gostima u trećem kolu Evrolige.
Gordon Herbert je nastojao da dođe do još jedne bitne pobede, druge ove sezone u elitnom takmičenju. U tome ipak nije uspeo, pošto je rival bio bolji posle dominantnog početka.
,,Čestitke Partizanu i treneru Obradoviću. Odlično su dodavali loptu i šutirali. Mnogo bolju energiju smo imali u drugom poluvremenu”, istakao je strateg Bavaraca.
O napuštanju Nemačke
,,Bayern je jedan od najvećih brendova na svetu i čast je za mene što mogu da vodim ovaj tim. Imaju mnogo dobrih igrača, talentovan je to tim. Imali su ekstremno dobro prvo poluvreme. Trebalo je da igramo kao i u drugom.”
O atmosferi
,,Srbija ima veliku košarkašku tradiciju. Gledao sam utakmice na TV-u i biti ovde je neverovatno. U prvoj četvrtini nismo koristili faulove, a onda je Carsen Edwards bio nešto agresivniji i povukao je tim”, zaključio je Gordon Herbert.
U narednom kolu, Bayern dočekuje Paris, već u četvrtak, kada i Partizan gostuje kod Maccabi Tel Aviva u Beogradu.
Pročitaj više:
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.






