Trener Splita, Boran Grgin, koji je na meču protiv Crvene zvezde menjao kolegu Subotića, izneo je utiske posle poraza njegovog tima.
Već na samom početku je Grgin istakao kako crveno-beli važe za kvalitetnijeg rivala.
,,Svaka čast protivniku, kvalitetniji su. Želeo sam da naša borba bude na maksimumu i bila je. Ako hoćete da dobijete Zvezdu morate imati savršen šuterski dan, a naš je bio loš. Kad vidim igrače kako “ginu”, skaču, trude se – šta da im kažem. Očekujem da budu bolji već u sledećem meču.”
Atmosfera na Gripama je bila na vrhunskom nivou.
,,Poslednji put su Gripe bile pune kad sam ja bio navijač. Hvala im, pozivam ih da ponovo u četvrtak ispune dvoranu.”
Prvi trener Splićana je zbog temperature bio onemogućen da vodi utakmicu, ali je imao savet za svog kolegu.
,,Bio sam spreman, Subotić mi je dao podršku, rekao “pobedi ako možeš” i to je to.”
Pohvalio je Boran pristup u odbrani svog tima.
,,Odbrana je bila dobra. U nastavku smo imali šansu da pravimo male faulove, bili smo posle van bonusa, a primili par zicera, samo na tome nisam zadovoljan. Idemo borbeno dalje.”




