U trećem susretu finala ABA lige, Crvena zvezda će u nedelju dočekati Partizan. Pred ovaj meč govorio je Duško Ivanović.
Zvezda je u teškoj situaciji. Naime, aktuelni šampion gubi sa 2:0 u seriji i ima imperativ pobede. Pred treći meč, Ivanović je rekao:
”Biće teško, kao u svakoj utakmici finalne serije. Partizan igra sa puno samopouzdanja. Iskoristili su prednost domaćeg terena, imali u pojedinim igračima poput Smailagića i Anđušića dodatne adute. Mi sa druge strane moramo da damo maksimum u onome što smo igrali najbolje ove sezone. To su izuzetno jaka odbrana, tečan napad i velika energija.
Znam da će nam naši navijači dati veliku podršku u nedeljnoj utakmici, uvek je bilo tako i mnogo znači. Samo ih molim da navijaju sportski i korektno, da ne bacaju ništa na teren, da ne vredjaju nikoga, da zaista pokažemo da smo drugačiji i da nam pomognu isključivo navijanjem sa tribina” -zaključio je Ivanović.
Utakmica u nedelju igra se u 20 časova i 30 minuta.




