U 14. kolu ABA lige, Crvena zvezda gostuje u Skoplju, kod ekipe MZT-a. Pred ovaj duel govorio je Duško Ivanović.
Zvezda u Skoplje putuje u sjajnom raspoloženju, nakon što je savladala Valenciju u Evroligi. Pred meč sa MZT-om, Ivanović je rekao:
”Koristim ovu priliku da svima koji slave čestitam veliki praznik Božić. Nemamo mnogo vremena da se osvežimo nakon Valencije, ali kao što često govorim, u odsustvu nekih igrača, ostali će morati dati više. Svaku ekipu uvažavamo. Pozicija MZT-a nas ne zanima. Oni imaju svoj kvalitet i sa maksimalnim uvažavanjem ulazimo u ovaj meč kako bi stigli do cilja.” – rekao je Zvezdin trener.
Meč u Skoplju na programu je u nedelju od 17 časova.

