Joel Embiid govorio je o tome zašto je među omraženim igračima u NBA ligi kao i o tome koliko bi poena postizao da ga protivnici ne udvajaju.
Zvezda Philadelphia 76ersa gostujući u podkastu “The Check Ball Show prokomentarisao je zašto je toliko omražen među navijačima.
“Ja sam verovatno najomreženiji igrač u NBA ligi. Ne znam zašto, verovatno zato što sam kul. Ne znam šta imam u sebi da me ljudi mrze. Mislim da mnogi ljudi mogu da se poistovete sa mnom, borim se još jače”, rekao je Joel Embiid.
Objasnio je i koliko bi poena postizao da ga protivnici ne udvajaju.
“Pedeset, ne šalim se. Sve što treba je da mi dodaju loptu svaki napad i postigao bih poene ili bih otišao na liniju za slobodna bacanja. Svi timovi imaju dva centra? Tri centra? Svi bi završili u problemima s faulovima”.
Embiid se trenutno s reprezentacijom SAD priprema za početak Olimpijskih igrara, gde će mu prvi meč biti protiv reprezentacije Srbije. Pored Srbije u grupnoj fazi odigraće još dva meča sa reprezentacijama Južnog Sudana i Portorika.
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.






