Miroslav Berić je u razgovoru za Novu S prokomentarisao poraz Partizana na gostovanju Bayernu u 32. kolu Evrolige.
Crno-beli su poraženi ubedljivom razlikom 89:74 iako su u nekoliko navrata imali devet poena prednosti. Sada su na učinku 16-16 i teško je da mogu očekivati plasman u narednu fazu takmičenja.
“Kada njih dvojica, Sterling Brown i Carlik Jones, padnu u formi, onda smo u problemu. Odigrao je Carlik Jones dobar meč, statistički odličan, ali treba još neko da povuče, da preuzme inicijativu. Da se ne gleda samo Carlik. Isaac Bonga je super otvorio prvo poluvreme, on nije krivac, ali je promašio dva-tri otvorena šuta.
Sterling Brown je nestao, pa dao dve trojke i to se sve dogodilo do 28. minute. Posle toga su u potpunosti stali i nestali sa parketa. U zadnjih 12 minuta imamo 1/11 šut za tri poena, ne može da se pobedi s takvim procentima. Nada umire poslednja, pa da vidimo šta Partizan može uraditi i može li napraviti veliki “comeback” iako sada ne zavise samo od sebe, već i od drugih rezultata” – rekao je Miroslav Berić.
Partizan će u poslednja dva kola elitnog takmičenja da igra protiv Zalgirisa i Real Madrida.
- Miroslav Berić: Neću više da trošim reči, kad god je on na terenu Partizan je u padu
- Miroslav Berić surovo iskren: Ovakav igrač nam ne treba, sumnjam da će više dobijati šansu
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.



