Jedan od najboljih igrača Monaca, Jordan Loyd, prokomentarisao je potencijalni povratak u redove Crvene zvezde.
“Kneževi” su poražni od crveno-belih u dvorani “Aleksandar Nikolić” – 92:68, a Saša Obradović nije mogao da računa na Jordana zbog povrede.
,,Kao što sam rekao, volim navijače, poštujem ih, volim grad… Srećan sam u Monacu, a kao što sam rekao, Zvezda ima posebno mesto u mom srcu” – poručio je Loyd posle meča.
Amerikanac ne krije da uživa kad god ga put nanese u Beograd.
,,Bilo je sjajno, ovo je je jedna od, ako ne i najbolje mesto za igrati. Bilo mi je teško što nisam mogao da pomognem ekipi, ali uvek je lepo dođi pred ove navijače, uvek me lepo dočekaju i zahvalan sam na tome.”
Loyd još uvek ne može da precizira kada će se vratiti na teren.
,,Ne znam, ali uskoro… u decembru sam imao problema sa nosom, pa potom problem sa ramenom… Nadam se da ću zaigrati u sledećoj evroligaškoj utakmici.”
O bivšem klubu je imao samo reči hvale.
,,Sjajan su tim, igraju jako, dobro, pogotovo pred domaćom publikom. Svi se bore za top osam, ne vidim zašto ne bi i Zvezda. Imaju sjajnu ekipu, plus sa Campazzo kada se vrati, biće još jači.”



