Marko Barać, trener Bahcesehira, obratio se na konferenciji za medije nakon meča 17. kola Evrokupa protiv Slask Wroclawa.
Marko Barać i njegov tim su izgubili, čime su otežali svoju situaciju u borbi za direktan plasman u četvrtfinale.
Pročitaj još:
“Težak poraz za nas. Moram da čestitam Slasku na zasluženoj pobedi. Pogađali su otvorene šuteve u ključnim momentima, igrali su opušteno i bili su svežiji. Mi, očigledno, plaćamo ceh rasporedu i problemima sa zdravljem. Pokušavam da delim minute, kako bismo pronašli energiju. U drugom poluvremenu su moji igrači pokušavali da vrate utakmicu pod kontrolu, ali u ključnim momentima nismo koristili naše šanse. Moram da podržim svoje igrače, znam da imaju kvalitet da ih koriste u budućnosti. Ovo je bila važna utakmica za nas i žao mi je zbog sviju jer nismo doneli pobedu. Moraćemo da idemo težim putem i siguran sam da ćemo uspeti.” – poručio je Marko Barać.
Bahcesehir u poslednjem grupne faze gostuje kod Neptunasa. U slučaju da Manresa i Cedevita Olimpija upišu pobede u preostala dva kola, Baraćev tim će morati da trijumfuje u Litvaniji kako bi osigurao direktan plasman u četvrtfinale.
Pročitaj još:
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.



