Marko Gudurić je po završetku utakmice između reprezentacije Srbije i Južnog Sudana, analizirao novo pojačanje crno-belih.
Podsećamo, “Orlovi” su u narednu fazu takmičenja prošli sa druge pozicije u grupi, tako da će prvu utakmicu “na život i smrt” odigrati protiv Australije.
“Sjajno je sve to. Igrali smo protiv njih i na Svetskom prvenstvu prošle godine i dobar su protivnik, predstavljaju svoju zemlju najbolje što mogu i treba da budu ponosni na sve to. Dobro je imati još jednu kvalitetnu reprezentaciju na turniru” – rekao je u uvodnom delu izlaganja Marko Gudurić (a koje je preneo BasketNews).
Carlik Jones je odigrao svih 40 minuta, a susret je završio sa 17 poena, 10 asistencija i pet skokova.
“Dao sam sve od sebe da ga čuvam i mislim da sam bio dosta čvrst prema njemu. To je moj posao, srećan sam što smo pobedili. Carlik je sjajan igrač i svi smo to videli, svi to znamo. Večeras je igrao svih 40 minuta. Sjajan posao Partizana mislim da su srećni što nije otišao u NBA.
Mnogo se pričalo o njemu posle triple-doubla protiv SAD, ali mislim da će biti baš dobar u Evroligi. Naravno, gledaću ga u Partizanu. Gledam sve srpske timove, uvek. Gledam sve utakmice.”
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako volite Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan. Tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.






