Dejan Mijatović trener čačanskog Borca govorio nakon poraza od Crvene zvezde u 12. kolu ABA lige.
Njegov tim izgubio je sa 86:57. Prišli su u trećoj četvrtini na 48:44, a onda je nakon tajm auta Duška Ivanovića usledila sjajna serija domaćeg tima.
“Prvo bih čestitao Zvezdi na zasluženoj pobedi. Naša ambcija kada dolazite ekipi ovakvog kvaliteta, koja ima 10 pobeda u nihu, je da odigramo utakmicu i da im se suprotstavimo i vidimo koliko možemo minuta da budemo ravnopravni. Da uđemo na sve ono što Zvezdu krasi. Izuzetan pristup, igra u odbrani, da vidimo koliko možemo da pariramo i da počnemo da razmišljamo u tom smeru kako bi trebala da izgleda ozbiljna ekipa. Sa tog aspekta zadovoljan sam do 48:44. Posle toga na izuzetnu agresivnost njihovu smo par napada završili nerezonski, imali smo prazan hod protiv ekipe ovakvog kkvaliteta teško je da se održiš defanzivno bez kvalitetne igre u napadu. Rekao sam ide ciklus teških utakmica za nas. Budućnost i Cedevita Olimpija u Čačku, onda FMP. Mi se pripremamo za te stvari i ovo je za nas bila velika škola. Bilo je dosta pozitivnih stvari” – rekao je Mijatović.

