Košarkaš Crvene zvezde Miloš Teodosić govorio je posle utakmice protiv Baskonije, kada je u pitanju 13. kolo i Evroliga.
Teodosić nije uspeo da sa saigračima dođe do prve gostujuće pobede u eliti, pošto je tim iz Vitorije bio bolji posle drame.
,,Ima razlike u odnosu na meč protiv Valencije. Igrali smo duži period bolju odbranu, zalagali smo se više. Opet smo primili dosta poena u prvom poluvremenu, uspeli da se vratimo, imali šut za pobedu. Trebalo nam je malo i sreće, ali nadamo se da će nam se vratiti.
Ostaje velika žal za propuštenom prilikom da pobedimo. Promašili smo previše zicera u prvom poluvremenu i to ne smemo sebi da dozvoljavamo. Toliko smo želeli pobede, jedan od razloga nekih promašaja je nervoza, da igramo što bolje. Promašili smo otvorene šuteve, na nama je da se smirimo”, rekao je Teodosić za Sport klub.
Dotakao se lider crveno-belih i toga koliko će drugo poluvreme u Vitoriji biti podloga za dobre igre u nastavku.
,,Jeste temelj. Kao što je bilo drugo poluvreme u Valenciji, tako je i ovde. U naredne tri utakmice igramo protiv Albe Berlin, Real Madrida i Maccabija iz Tel Aviva i to treba da iskoristimo da se vratimo na pobednički kolosek i da uhvatimo priključak”.
Govorio je i o razlici igranja kod kuće i u gostima, gde Crvena zvezda nema nijednu pobedu.
,,Velika je razlika. Imamo pomoć navijača, igramo sa većim samopouzdanjem u oba pravca. Potrebna nam je jedna gostujuća utakmica da se promeni, da ne stavljamo preveliki pritisak na sebe i nadam se da će ta utakmica da dođe uskoro”, rekao je Teodosić.
Registruj se u Primobet kladionicu i uzmi do 35.000 RSD Bonus Dobrodošlice! Bonus kod: SREĆA





