U derbiju 23. kola Evrolige, Real Madrid savladao je Monaco, rezultatom 95:91. Nakon meča govorio je Džanan Musa.
Real je došao do 16. pobede u sezoni, kojom je preuzeo prvu poziciju na tabeli:
”Bili smo fokusirani. Držali smo se plana. Ovo je jedno od najtežih gostovanja za pobediti akos te gostujuća ekipa. Pokazali smo da smo jedna od najboljih ekipa u ligi. Moramo nastaviti sa radom, jer ova pobeda neće značiti ništa ako ne napredujemo.”
U prvom susretu ovih timova, Monaco je slavio nakon produžetka.
”Mislili smo o toj utakmici jer nije bio jednostavan poraz. Drago mi je da smo se osvetili. Nadam se i mislim da ćemo se još sresti.” – rekao je Musa
Real u narednom kolu igra protiv Efesa.




