NBA je odlučila da kazni crnogorskog košarkaša.
New Orleans je pre par noći savladao Chicago rezultatom 115:111. Ipak, nakon toga meča se dosta pričalo o potezu Nikole Vučevića. Crnogorski košarkaš pokazao je srednji prst ka nekome iz publike. Zbog svega navedenog morala je da reaguje i sama liga.
Kako stoji u saopštenju, Vučević će morati da plati 15 hiljada dolara zbog neprimerenog ponašanja. Celokupnu situaciju pokušao je da objasni i sam centar.
“Dosuđeni su mi koraci, a čuo sam da je neko nešto dobacio sa tribina. Nije bilo namenjeno nikom. Bila je to frustracija. Nije to trenutak na koji sam ponosan. Voleo bih da se to nije dogodilo. Moraću da se smirim kako ne bih nešto slično ponovio. Izvinjavam se navijačima i svima, naučiću iz ovoga. To definitivno nisam bio ja.“




