Nemanja Nedović nezadovoljan je partijom njegove ekipe koja je poražena od Virtusa u Bologni rezultatom 84:72 u Evroligi.
Verovatno najlošije izdanje Crvene zvezde od dolaska Duška Ivanovića. Crveno – beli nisu ličili na sebe u prvom od dva meča u Italiji. To je Virtus iskoristio i rutinski stigao do dvocifrene pobede.
Kao i sama Zvezda, veoma loš meč imao je i Nemanja Nedović. Reprezentativni bek nakon meča nije krio razočarenje urađenim, ali je istakao da ekipa mora što pre da zaboravi ovu utakmicu:
“Od starta je Virtus nametnuo svoj ritam, nikako nismo uspevali da uđemo u svoj ritam i uhvatimo priključak. Videlo se da su dobro pripremili utakmicu, zatvorili su neke naše dobre stvari u napadu, u odbrani su pronalazili laka rešenja.
Ovo veče moramo što pre da zaboravimo i da pokažemo reakciju u narednoj utakmici. Sigurno da dosta toga zavisi od individualne pripreme. Nismo došli na maksimum danas, iako smo dobro trenirali i pripremili utakmicu. Virtus je jako iskusna ekipa, zna da kazni sve što im se pruži, a mi smo im mnogo pružili danas.”
Naredni meč Crvena zvezda igra u četvrtak protiv ekipe Milana (20:30h).
Beogradski crveno-beli posle 22 odigrana kola u elitnom takmičenju imaju učinak od 10 pobeda i 11 poraza.




