U drugoj utakmici finala ABA lige, Partizan je savladao Crvenu zvezdu sa 87:78. Posle meča govorio je Nemanja Nedović.
Zvezda je doživela i drugi poraz u finalnoj seriji. Posle meča Nedović je za ”Meridian Sport” rekao:
”I sa ovako lošim suđenjem smo imali svoje šanse. Ispale su nam neke lopte. Partizanu čestitam na pobedi. Nisam čuo povike navijača. Bilo je boje navijanje u prvoj utakmici. Očekujem pun Pionir i vidimo se u nedelju” – rekao je Zvezdin košparkaš.
Treća utakmica igra se u nedelju od 20 časova i 30 minuta.




