U trećoj utakmici finala ABA lige, Crvena zvezda savladala je Partizan sa 91:78. Posle meča govorio je Nemanja Nedović.
Zvezda je došla do prvog trijumfa u finalnoj seriji, te je smanjila vođstvo rivala na 2:1. Nakon utakmice, Nedović je rekao:
”Teška utakmica za igranje i mislim da je mogla da bude na jednu loptu. Hvala Bogu odlepili smo se nekim potezima i za dva dana nas čeka nova utakmica, a ovu moramo zaboraviti.”
Pred početak utakmice došlo je do incidenata, jer su navijači Zvezde gađali košarkaške Partizana, pa je i početak meča kasnio.
”Sjajna atmosfera, ježio sam se celo prvo poluvreme. Apelovao bih na naše navijače jer znaju koliko nam znače ako mogu da ne ubacuju nešto na parket, jer će se hala prazniti. Nema potrebe za tim i da se gađa protivnik. Zviđdi, pevaj, navijaj ali ne ubacuj ništa” – rekao je Nedović.
Četvrta utakmica igraće se u utorak.




