Nikola Jokić je u izjavi za “RTS” govorio o porazu od Milwaukee Bucksa, kao i o sledećem meču sa Sacramento Kingsima.
Očito je bio nezadovoljan srpski centar performansom aktuelnog NBA šampiona. Istakao je da je loš start bio presudan.
“Otvorili smo utakmicu šutem iz igre jedan od devet, čak smo imali i neke otvorene šuteve, ali nismo pogodili. Počeli smo malo da forsiramo, pogotovo ja u nekim situacijama. Desi se loša utakmica, treba da naučimo iz poraza i da se spremimo za sledeću utakmicu”, započeo je Nikola Jokić.
Pojedini mediji govore kako rođeni Somborac nema adekvatnu podršku saigrača, a to je na ovom meču bio slučaj. Michael Porter Jr, Jamal Murray, Aaron Gordon i Kentavious Caldwell-Pope su šutirali čak 2/18 iz igre. Ipak njihov saigrač je stao u njihovu odbranu.
“To su neki mediji. Srećom oni ne igraju košarku”.
Na kraju je govorio o poslednjem duelu pred All-Star pauzu, a istakao je da Denver Nuggetsi žele da pobede Sacramento Kingse.
“Nadamo se da će biti drugačija. Poslednja je utakmica pred pauzu i treba da se, što kažu Amerikanci, osećamo dobro u svojoj koži, ako da Bog sa pobedom”.



