Trener Partizana, Željko Obradović, najavio je treću utakmicu finalne serije ABA lige u kojoj njegov tim gostuje Crvenoj zvezdi.
Strateg crno-belih je istakao kako je izuzetno važno da njegova ekipa ostane mirna na “vrućem” gostujućem terenu.
,,Znamo kako je već igrati u Pioniru. Crvena zvezda će imati veliku podršku svojih navijača, moramo da se spremimo za tu amtosferu i moramo da budemo mirni. Da probamo da odigramo najbolju moguću utakmicu. Znamo da nas deli još jedan taj korak, odnosno još jedna pobeda od toga da budemo prvaci ABA lige” – rekao je Obradović, pa dodao:
,,Koliko je blizu, toliko je daleko naravno uz veliko poštovanje prema protivniku. Još jedno, da probamo da odigramo najbolju moguću utakmicu i da vidimo kako će sve to da izgleda.”
Utakmica između Crvene zvezde i Partizana na programu je u nedelju sa početkom od 20:30 časova (dvorana “Aleksandar Nikolić”).
Podsećamo, Partizan je slavio na oba susreta odigrana u Štark areni (2:0 u seriji).

