U 20. kolu Evrolige sastali su se Fenerbahce i Monaco. Nakon meča govorio je trener gostiju, Saša Obradović.
Fenerbahce je slavio sa 98:94 posle produžetka. Obradović je nakon meča rekao:
”Ovo je bilo poput plej of utakmice. Veoma teška i fizički zahtevna utakmica. Utakmica je mogla otići na našu stranu. Međutim, Fenerbahce je pobedio i čestitam im na tome.” – zaključio je srpski trener
U narednom kolu Monaco igra sa Milanom.
