Oded Kattash trener Maccabi Tel Aviva govorio nakon meča četvrtog kola Evrolige, koji je njegov tim odigrao protiv Panathinaikosa u Atini.
Maccabi Tel Aviv je slavio pobedu nakon velike borbe i produžetka. Bila je to treća pobeda ekipe Odeda Kattasha ove sezone. Najpre su izgubili veliku prednost, pa nakon ofanzivnog skoka došli do produžetka u kojem su na kraju došli i do pobede.
“Osećam se dobro. Zagrađivanje koša je možda presudilo. Uradili smo dobar posao. Nije nam bilo lako zadnje dve sedmice. Nije bilo lako se fokusirati na košarku.
Srećan sam i ponosan na momke što su uspeli to da urade. Ovde nikad nije lako pobediti, posebno voh dana tako da sam veoma srećan – rekao je Kattash, koji je bivši igrač i trener Panathinaikosa.
U narednom kolu Maccabi ide u Monaco.





