U 15. kolu ABA lige, Studentski centar je nadigrao Cibonu. Nakon meča govorio je trener domaćih Josip Sesar.
Cibona je izgubila sa 98:89 nakon produžetka, a Sesar je posle meča rekao:
”Već sam u mislima na utakmici koja nas čeka sutra. Što se izjave tiče, ako ima snimljena pres konferencija Danijela Jusupa sa poslednje utakmice, samo to pustite jer je to moj komentar utakmice. Slobodno je pustite, to su isto i moje reči večeras.” – zaključio je trener Cibone
U narednom kolu Cibona igra protiv Mornara.




