Shabazz Napier, novi-stari plejmejker Milana je govorio pri povratku u “Grad mode” i istakao je zadovoljstvo povodom toga.
Amerikanac se vratio na mesto uspeha nakon neuspele epizode u Crvenoj zvezdi. Iskazao je da je zadovoljan povodom povratka u Milano.
“Oduševljen sam i srećan što se vratio u Milano. Srećan sam što sam se vratio na mesto gde sam bio uspešan i što mogu da nastavim zajednički put, tamo gde smo stali u junu. Srećan sam što mogu ponovo da igram za navijače Milana, jedva čekam da izađem na teren i pomognem timu na bilo koji način”, rekao je Shabazz Napier.
Zadovoljni su i čelnici kluba. Povodom transfera Napiera oglasio se i Christos Stavropoulos, direktor kluba iz pokrajine Lombardija.
“Napierov povratak je odlična vest: sada možemo zajedno da nastavimo putem koji je bio prekinut. Znamo šta će doneti timu – brzinu, liderstvo, entuzijazam i svest o tome da očekujemo od njega da pomogne čitavom timu”.
U Crvenoj zvezdi se nije pokazao iskusni plejmejker iako je trebalo da bude kapitalno pojačanje crveno-belih. Moći će da obuče crveni dres Milanesa tek nakon 30. decembra u Evroligi kada će biti zvanično registrovan, u Seriji A može da debituje za vikend protiv Cremone. Ugovor mu važi do kraja sezone.





