Yago dos Satos govorio je posle meča šestog kola Evrolige u kojem je Crvena zvezda igrala protiv minhenskog Bayerna.
Crvena zvezda je pobedom protiv Bayerna 74:68 prekinula niz od četiri poraza u Evroligi. Ključne poene kada se meč lomio odnosno trojku u finišu je postigao Yago dos Santos, posle koje je njegov tima otišao na 72:68 i upisao pobedu.
“Srećan sam zbog pobede jer nismo imali puno samopouzdanja. Dve utakmice pre ove smo izgubili. Trebalo nam je ovo i sad smo svi srećni i puni samopouzdanja. Za klub i navijače je bitno jer atmosfera je bila luda.
Još jednam kažem srećan sam, ali sutra je trening i priprema za novu utakmicu. Kad izgubimo na trebamo puno padati i kad pobedimo ne trebamo se dizati previše. Ovo je košarka i ovo je pobeda za novog trenera, tebao ju je” – rekao je Yago dos Santos.
Basketball Sphere predstavlja evroligaški podkast: Nebeska Udica
Ako voliate Evroligu, onda je ovo pravi podkast za vas! U saradnji sa našim portalom, na You Tube kanalu “Nebeska udica” svake sedmice gledajte dva evroligaška podkasta: najava kola i analiza kola.
U najavi kola je tema svih devet utakmica Evrolige uz prognoze i “sigurice” za klađenje. Kada je reč o analizi kola, možete pogledati iz stručnog ugla šta su to napravili Crvena zvezda i Partizan, dok su tu još neke standardne rubrike poput teme sedmice, izjava sedmice, fantasy predloga i slično. Takođe, možete učestvovati u takmičenju i osvojiti evroligašku loptu i trenersku tablu.


