Markus Howard neće moći da pomogne svojoj ekipi.
Tokom dana se dosta spekulisalo o Markusu Howardu, čiji status je bio upitan za meč sa Partizanom. On je na poslednjem meču Evrolige protiv Bayerna povredio leđa, te su iz španske ekipe saopštili da neće putovati u Beograd. Razlog je kako navode predostrožnost od teže povrede i duže pauze.
“Amerikanac ima probleme sa bolovima u leđima i neće biti u Beogradu. Markus Howard ne putuje sa timom u srpsku prestonicu. Košarkaš ima bolove u leđima posle utakmice protiv minhenskog Bayerna u utorak i iz predostrožnosti neće moći da pomogne timu u duelu protiv Partizana. Plejmejker će sarađivati sa medicinskim timom i čeka se na novu procenu stanja pred duel protiv Joventuta“, stoji u saopštenju Baskonije.
Podsećamo, Howard je bio junak prvog meča sa Partizanom. Postigao je 33 poena, kao i ključnu trojku koja je meč odvela u produžetak.



